LONDON LIFE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Candice playlist.

3 posters
YazarMesaj
Candice Pierce
Vampir
Vampir
Candice Pierce

Candice playlist. Empty
MesajKonu: Candice playlist.   Candice playlist. Icon_minitime1Çarş. Tem. 03, 2013 10:31 am

Merhaba kamkiler, dinlediğim şarkıları sizinle burada paylaşacağım. Bir yoruma ilk şarkımız gelir. Umarım beğenirsiniz. Takipte kalın :3
Evalynn Schuester
Vampir
Vampir
Evalynn Schuester

Candice playlist. Empty
MesajKonu: Geri: Candice playlist.   Candice playlist. Icon_minitime1Çarş. Tem. 03, 2013 10:34 am

Hadi gelsin asdjslkadfsnj
Candice Pierce
Vampir
Vampir
Candice Pierce

Candice playlist. Empty
MesajKonu: Geri: Candice playlist.   Candice playlist. Icon_minitime1Çarş. Tem. 03, 2013 10:46 am

Benim için gerçekten önemli biri ve bu şarkı da benim için özel bi şarkı. Hiçbir şarkısını ayıramasam da bu şarkı bambaşka. Em, burda bize kimseyi kulak asmamamızı söylüyor. Bize güzel olduğumuzu söylüyor. Diğerlerinin canı cehenneme, güzel olmadığını söylemelerine izin verme diyor. Kendi doğrunla kal diyor ve beni bitiyor kamkiler. Evet, yorumları alayıım.
Cassie Wonderland
Şehir Başkanı-Vampir
Şehir Başkanı-Vampir
Cassie Wonderland

Candice playlist. Empty
MesajKonu: Geri: Candice playlist.   Candice playlist. Icon_minitime1Perş. Tem. 04, 2013 8:56 am

şarkı önerileri bekliyoruum
https://londonlife.yetkin-forum.com
Candice Pierce
Vampir
Vampir
Candice Pierce

Candice playlist. Empty
MesajKonu: Geri: Candice playlist.   Candice playlist. Icon_minitime1Perş. Tem. 04, 2013 9:08 pm

Şiddetle öneriyorum. Önce ben de Metallica'ya ön yargıyla yaklaşmıştım ama kardeşim ve kuzenim dinlemeye başlayınca ben de başladım. Bu grup çekiyo insanı kendine. Özellikle bu şarkıya ve solosuna aşığım. Şarkıyı sadece iki kere dinleyin, aşık olacaksınız. James bize ben senin nefretinim diyor, ben senim diyor. Biliyorsun, doğru olan bu diyor. Lütfen dinleyin ve düşüncelerinizi yazın. Bu tarz şarkılara beni bu grup alıştırdı ve bu gruba aşığım.

Candice playlist.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Candice Kütüphanesi.
» Candice, dizi&film öneri.